Dobry plan na wakacje w Mielnie

W klimacie nadmorskim, ze Szczecina przenosimy się do Mielna. Jadąc na wakacje, warto się jednak kierować kilkoma prostymi zasadami, po to aby były one lepiej zorganizowane i przyniosły nam więcej radości. To wcale nie jest trudne. Przede wszystkim przeczytajmy kilka informacji na temat rozważanych kierunków i określmy nasze fundusze, to bowiem pomoże nam trafnie wybrać miejsce naszego urlopowego pobytu. Po drugie zabierzmy się za rezerwację pokoju, tutaj im szybciej tym lepiej, bowiem często możemy liczyć na zniżki w takiej sytuacji, dodatkowo, po znalezieniu interesującej propozycji na znanym serwisie możemy zadzwonić bezpośrednio do hotelu i zapytać, czy mogą zaproponować nam lepszą ofertę. Pozostałe kwestie, takie jak wyżywienie i atrakcje powinniśmy rozważyć i zapoznać się z ich ofertą w danym miejscu, co pomoże nam sporządzić ogólny plan, który ułatwi nam pobyt.

Mielno to nadmorska miejscowość w województwie zachodniopomorskim, w powiecie koszalińskim, która już od lat posiada stałe i wierne grono turystów. Powodów tego jest wiele. Przede wszystkim niesamowita lokalizacja, dająca nam możliwość korzystania z Morza Bałtyckiego, jeziora Jamno oraz jeziora Bukowo. Dobra baza dla sportowców, lubiących wodne atrakcje. Szeroka i czysta plaża może poszczycić się wieloma wypożyczalniami sprzętu. Tutaj możemy spróbować windsurfingu, choć dla początkujących bezpieczniejsze są spokojne wody któregoś z jezior. Łowienie ryb i rejsy wycieczkowe to już norma na polskim wybrzeżu.

W Mielnie można też wybrać się do parku linowego czy spróbować swoich sił w rajdach na kładzie, niesamowite emocje gwarantowane. Dodatkowo w miasteczku znajduje się przystań rybacka, która zachęca turystów do zakupienia świeżej ryby prosto z kutra. Jest tu też wiele innych okazji do szaleństw, z których warto skorzystać, zastanówmy się jedynie które najbardziej nam odpowiadają. Baza noclegowa jest dobrze rozbudowana, proponując nam komfortowe pokoje w przyzwoitej cenie. Nocleg to koszt zaczynający się już od 25 złotych za dobę, choć dla oszczędnych znajdą się jeszcze bardziej atrakcyjne ceny. Warto w tym celu poszukać i trochę się potargować. Pamiętajmy, że to, w jaki sposób miną nasze wakacje w dużej mierze zależy od nas samych, zatem postarajmy się solidnie je przygotować.

4 thoughts on “Dobry plan na wakacje w Mielnie

  1. To prawie jedno i to samo, tylko w Unieściu trochę ciszej, a ja natomiast polecam Łazy, jest o wieeeeele spokojniej, o ile ktoś oczywiście tego podczas urlopu szuka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>